top of page
_mg_0510_websize.JPG
Networkingový
večírek

Svatba "nanečisto", skvělý raut a hudba + dodavatelé, agentury i nevěsty

na jednom místě.

Kupte si vstupenky nebo rezervujte účast na party a vyberte si místo pro přespání.

Přihláška na editorial

Přihlaste své produkty nebo služby na svatební editorial, který se bude fotit 17. 6. a veřejnosti bude přístupný 18. - 19. 6. 2021.

Zveme vás na naši VeSeLku - netradiční svatební festival v podobě editorialu naživo a následného večírku.

Potkejte se s dalšími svatebními dodavateli, potenciálními klienty, zúčastněte se se svými produkty focení svatby "nanečisto" nebo si užijte večírek, který je jako stvořen pro networking.

 

Podtitul chystané VeSeLky je SVATBA BUDOUCNOSTI. Chceme ukázat, že i svatba může být ohleduplná k naší planetě - bez tvorby zbytečného odpadu, s využitím udržitelných vychytávek, zapůjčeného mobiliáře i dekorací nebo vlastnoručně vyrobených doplňků. Neopomíjíme ani hostinu, která bude v režii skvělého bistra Sweet and Pepper Days a čistě vegetariánská. 

Akce se bude konat v areálu Po.spolu v Mokrovratech u Dobříše. Celý areál má přes 10 ha a najdete v něm kromě bílé svatební stodoly i ubytování pro 35 osob (příští sezonu i pro více) starý jabloňový sad, tři jezírka, nespočet luk, polí

a také venkovní bazén s pergolou a grilem.

Pokud máte zájem o networkingový večírek se snoubenci, kupte si níže Po.spolu Veselku pro dodavatele.

V ceně máte neomezený raut od Sweet & Pepper Days a program Veselky. Nápoje si buď můžete na místě zakoupit

a nebo si předem objednat neomezený balíček.

 

Prosíme, nekupujte si zatím přespání na pokojích - to přednostně dáváme snoubencům - ale pokud bude volno, rádi nabídneme i vám. Přespat se dá kdekoliv ve vlastním stanu, popřípadě uvnitř budov v areálu, které jsou ale prázdné a před rekonstrukcí.

Je potřeba si vzít vlastní matraci (nebo karimatku) a spacák.

Pokud chcete představit své služby klasicky na veletrhu a máte čas od 17. - 19. 6. 2021,  přihlaste se prosím přes e-mail. 

nabidka
Networkingová party
Za VeSeLkou stojí VSL a za VSL . . .
Příběh

VSL je velká světová láska, tentokrát mezi YES & YES, LEMARKETEM a OSLAVÁŘEM. Ale VSL jste i vy a vaše příběhy. Těšíme se na ně a budeme nám nesmírnou ctí je spolu s vámi i dotvářet k vašim představám.

IMG_5154.jpeg
O nás

Spojili jsme knowhow a kontakty LEMARKETU, pořadatele festivalu s lokálními tvůrci, s holkama z YES & YES, které mají vytříbený vkus a mnohaleté zkušenosti ze svatebního oboru. Společně pro vás připravujeme svatební festival, který je naše VSL.

Contact
bottom of page